İlüzyonu sever misiniz? O zaman hala tanışmadıysanız ilüzyon videolarıyla sosyal medyada milyonları -evet milyonları- peşinde toplayan Zach King ile tanışmalısınız. Kendisi Türk Hava Yolları’nın da yeni reklam yüzü. Ben tanıştım, Nasıl mı? Geçtiğimiz hafta Istanbul’da. 

World Tourism Forum Global Meeting kapsamında, sosyal medyanın gezgin içerik üreticileri E-Gen Influencers olarak Gezimanya ve Blogger Casting önderliğinde buluştuk. Zach King’le de tanışma fırsatım bu sayede oldu. Herkes selfie çektirdi elbette sıraya girerek ama ben daha şanslıydım çünkü videolarından birine konu oldum!

zach king istanbul

Zach’in sinema aşkı Jurassic Park’ı izlediği  an başlamış. Annesinin 7 yaşında ona aldığı kamerayla kız kardeşleriyle çektiği filmlerle büyümüş. 

zach king istanbul

Film eğitimi almak istediği okul her ne kadar onu kabul etmese de arkadaşlarıyla garajda başladığı prodüksiyon işleri, bugünkü stüdyosu ve ekibine giden yolun ilk adımı olmuş. 2007’den beri youtube kanalı olan Zach’in instagramda 17 milyon takipçisi var.

FullSizeRender-9

Yaptığı kısa, eğlenceli video ilüzyonları biz yetişkinlerden belki çok daha fazla genç ve çocuk hayran getiriyor Zach King’e. Videoların her birinde farklı bir durum, o durumla gelen bir sorun ve sorunun şaşırtıcı çözümüne şahit olabilirsiniz.

zach king istanbulKamera arkalarını izlediğimiz videoları oldukça ilginçti. Ardından bir gönüllü istedi ve en önde oturmanın avantajı ve heyecanıyla sahnede buldum kendimi. 

Her ne kadar beni koltuğa ışınlasa da acaba bu videonun bir anda Maldivlere ışınlanan versiyonu olabilir mi? Oğlumun gözünde cool anne olmayı başarırken bir de uzak diyarlara ışınlanmayı başarırsam hiç fena olmaz ne dersiniz? İşte video burada:

 

 

 

2 Yorum
  1. Oya 7 sene önce

    Ya çok başarılı ve çok basit bi yöntem… Sen de çok şanslısın☺️

  2. Yaprak 7 sene önce

    Çok güzel olmuş video 👌

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?