Benim gözümde İspanya’nın taşı toprağı altın. Karış karış gezsem, aylarca kalsam kesinlikle sıkılacak bir an geçireceğime inanmıyorum. Anakara olduğu kadar adaları da birbirinden renkli ve her zevke hitap edecek kadar çeşitli.

Kanarya Adaları biraz daha uzakta, Fas’ın batısında Atlas Okyanus’unda kalıyor. 7 ada ve bir kaç küçük adacıktan oluşan adalar topluluğu özellikle cruise gemilerinin uğrak noktası. Bu adalardan en büyüğü olan Tenerife çok güzel turistik tesislere sahip ve iyi bir tatili için çeşitli aktiviteler sunuyor.

kids1

Örneğin gerçek bir denizaltıya binmek çocuğunuzun ilgisini çeker mi? İki yaşından büyükse o zaman doğru yerdensiniz. Sub Fun denizaltıları oldukça teknolojik turistik denizaltılarıyla her gün 50 dakika süren denizaltı safarisine sizi bekliyor.

kids3

Suyun 30metre altına sizi götürdüğünde hem önünüzdeki geniş camlardan dışarıyı bakabiliyor hem de monitörlerden farklı açılarla denizin güzellikleri görebiliyorsunuz. Çocuğunuz doğal ortamında görebileceği birbirinden renkli balıklara hayran kalıp ve bu macera sonunda alacağı sertifikayı arkadaşlarına göstermeye can atabilir. Adanı güney ve kuzeyinden transferlerle günde dört seferden birini gezinizde mutlaka yakalayın.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=G4mjOMQs6Os2″]

kids4

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?