Çocuk dostu otel arayışınız sürüyorsa iki yıl önce kapılarını açan Regnum Carya Golf & Spa Resort tam size göre olabilir. Bir milyon metrekarelik alana kurulu tesisin  ferah ferah kalmak isteyen aileler için 62’den 200 metrekareye uzanan evinizi aratmayacak büyüklükte odaları mevcut.

IMG_2862

“Daha da geniş alan isterim,  mahremiyet  önemli, ya da biz kalabalık bir aileyiz” derseniz Baron ve King Villalar bu günler için. Özel havuz, teras, bahçede jakuzi ve çocuk havuzuna kadar bir aile tatildeki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere imkanlar sunuluyor.

DSC_0126

Benim dinlenme tatillerinde dikkat ettiğim şeylerden biri de deniz kuma yaklaşırken yeşilden uzak kalmamak. Carya’da bu mümkün; Bahçenin peysajı, çiçeklerinden çocukların koşup oynacağı çim alanlar ve minik bir şelaleye kadar huzur vermek üzere tasarlanmış.

DSC_0110

Yalın ve lüks yaklaşımı otelin her alanında hissediyorsunuz, buna çocuk klübü de dahil.

DSC_0071

En iyi malzeme, en yeni teknoloji ve ürünler bahçedeki oyun grubundan, farklı yaş gruplarına göre düzenlenmiş aktivitelerde kullanılıyor.

DSC_0075Günlük program yoğun, uzmanlar tarafından tasarlanmış, her ilgi alanına göre yapacak faaliyet mevcut.

DSC_0056Otel golf oteli olunca minikler de özel ekipmanlarla golf oynamaya ilk hazırlıklarını yapabiliyorlar.

DSC_0132

Güneşin yakıcı olduğu saatleri içeride geçirmek isteyen çocuklar için oyunlar ve sinema alternatifleri de mevcut.

DSC_0062Çocuk klübünün dışındaki özel macera parkında bırakın küçük oğlunuz minik bir Tarzan olsun.

DSC_0084

Ya da evinizde minik bir denizkızınız varsa, oyunlar ve aktivitelerle dolu çocuk havuzu ve kaydıraklarında çok eğleneceğini söyleyebilirim.

DSC_0092

Gece 00:00’ye kadar açık olan çocuk klübünden otelde yemek sonrası bir şeyler içtikten sonra gidip alabilirsiniz. Bebekli ailelere de bakıcı hizmeti sağlanabiliyor, aklınızda olsun.

DSC_0095

Çocuk büfesi miniklerin sevdiği lezzetlerle dolu.

DSC_0115

Bebeğiniz varsa tavsiyem, denizin karşısında, kumsalın önünde çimler üzerine kurulu bir Cabana’ya yerleşmek.

DSC_0138 Bırakın ufaklık konforlu bir öğle uykusu çeksin siz güneşlenirken.  Belki geçmişte yaptınız ama bebeğinize özel ürün ve ilaçlar dışında yanınızda hemen hiç bir ürün taşınamıza gerek yok.

DSC_0176

Tüm tatil kilolarımızın nedeni ise pasta şefinin elinden çıkan enfes pastalar ve çikolatalar söyleyeyim.  IMG_2861

Benim gibi spa meraklısı anneler Regnum Carya’nın spa’sında çocukların aileleriyle birlikte alabilecekleri bir terapinin de olduğunu öğrenmekten mutlu olabilir.  Son bir not, masajınızı kapalı alan yerine denizin üzerinde bulunan masaj cabana’larının birinde de alabilirsiniz.  (regnumhotels.com)

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?