Ailelerimizin bizi mutlu etmek için lunapark sözü verdiği  günler geride kaldı. Yeni nesil oteller, yeni nesil çocukları ağırlarken, sabah gözlerini açmalarından gece uyuyana kadar eğlenceye davet ediyorlar.

Cornelia Diamond Golf Resort Spa da böyle bir otel işte.

IMG_4202

Antalya, Belek’te bulunan otel ailece tatili keyifli, konforlu ve dinlendirici kılmak için çocuklar için keyifli bir  dünya yaratmış.

cornelia

Gün boyu 2-12 yaş yaşa hizmet veren çocuk klübünde  mini lunapark, su kaydırakları ve enfes bir macera labirenti mevcut.

IMG_4317Deniz suyu ile doldurulmuş, giriş katlarında terastan havuza bağlanan Azure villalarında kaldığınızda ise çocuğunuz uyanır uyanmaz havuza atlaması olası.

IMG_4281

Golfe meraklıysanız ya da yeni başlamayı  düşünüyorsanız, hem konumu hem de otelin hizmetlerin ek olarak sunulan bir çok özel hizmetiyle bu villalar ilginizi çekebilir.

IMG_4199

Golf dışında önümüze sunulan tenis ve futbol sahaları çocuğunuzla birlikte spora bahane yok derken, spa ise “bana her gün uğra” dercesine göz kırpıyor.

IMG_4251

Çocuklar için ayrılmış yemek bölümü ve lezzetler de minikleri mutlu etmek için sevilen menüleri sunuyor. (corneliaresort.com)

 

1 Yorum
  1. Dh Yatçılık 8 sene önce

    Antalya’ya yolum düştüğünde mutlaka konaklayacağım bir otel olacak. Faydalı tanıtımınız için teşekkürler 🙂

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?