isvicre alplerÇocukluğunuzdan hatırlar mısınız o Almanca şarkıyı? “Heidi, Heidi, Deine Welt sind die Berge”, “Dağlar senin dünyandır Heidi” diye başlayan şarkısıyla çizgi filmini keyifle izler, dünyanın belki de bilmediğimiz bir yeriyle ilgili bir çocuğun gözünden hayallere dalardık.

Çocukla seyahat için Avrupa’da nereye gitsek diye soranlara ben hep ilk İsviçre derim. Şehir kültürü, müzeleri, çocuklarınıza yaşatabileceğiniz çiftlik hayatı ve doğayla buluşma için sayısız seçenekleriyle bir harika çünkü. Telaşsız mutlu bir tatil için, her köşesinde farklı zenginliklerini keşfetmeye defalarca gidebilirsiniz. Her yaşta çocuk için uygun aktivitenin varlığı da İsviçre’nin avantajlarından biri.

Eğer siz de çocuğunuzla bir Avrupa seyahati planlıyorsanız, belki bu haftasonu vizyona girecek olan yeni Heidi filmini izlemek ilham verici olabilir. İsviçre’ye üç günlük bir kaçamak tatilde neler yapılır, bu haftasonu boyunca instagram’dan bizi takip edin, kendi tatiliniz için fikirler edinin. Planlamak yorucu gelirse, ne kadar süre ve ne zaman gitmek istediğinizi söyleyin, biz aileniz için planlayalım ve sunalım.

İyi haftasonları

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?