İster snorkel ister scuba, sualtından hoşlanan aileler için Seyşeller vakti! Çok küçük çocukları olanlar için  altı camlı teknelerde turlarıyla da denizaltıyla buluşmak mümkün.

seyseller

Her ne şekilde olursa olsun Hint Okyanusunda bulunan bu ada topluluğu ülkesi, mercan kayalıkları ve berrak deniziyle büyüleyici.En büyük ada Mahe. Özellikle Golf meraklıları için Seyşeller Golf Klübü burada ziyareti hak eden yerlerden.  Mahe’nin başkenti Victoria’da çay yetiştirilen bahçeler, yerli pazarlar  şehrin renkli yerleri.

seyseller-shutterstock_269455493

Le Jardin Du Roi Spice Garden ise vanilya başta olmak üzere farklı baharatları dalında görmek, doğanın sunduklarını yakından ailece tanımak için bir fırsat.

seyseller

Morne Seychellois National Park ise panaromik manzarasıyla selfie’lerde arka plan için ideal. Yüksek kayalıkları ve tropik ormanlarıyla gizemli bu adada doğaya karışacak aktivite bulmanız mümkün. En heyecan vericilerinden biri de zipline bence.

seyseller

Praslin Adası ise cennet odası ve o kartpostallarda gördüğünüz beyaz kumsala doğru uzanan hindistan cevizi ağaçlarıyla biliniyor.Coco de mer ise Seyşellerde görebileceğiniz bir başka ilginç ağaç. Ne yeriz sorusunun cevabı elbette doyasıya balık.Enchanted Island Resort’un özel havuzlu villaları ise sizi evinize dönmekten vazgeçirebilir, söyleyeyim.

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?