Baharın son haftasonunda Istanbul çok hareketli. Eğer haftasonu kaçamağı yapmadıysanız çocuğunuzla gidebileceğini beş etkinliğe göz atmak isteyebilirsiniz.

Bebek Şenliği

Bebek Şenliği 10. Yılını kutluyor! Bebekliler Derneği ve ARK Organizasyon’un ortak çalışmasıyla gerçekleşecek olan etkinlikte Yeni Türkü’den, Luxus, Sattas, Allen Hulsey’e, Murat Ceylan, What Da Funk, Light In Babylon’a, tanınmış modacıların yanı sıra özgün tasarımcılara yok yok. Atölyeler, kitap imza günü, yoga, meditasyon ve gong banyosu gibi ilginç aktiviteler de karşınıza çııkıyor. Çocuklara özel yaratıcı atölyeler, zumba kids etkinliği ve yogası da var. Hediyelik eşyalar da oldukça neşeli. Yağmursuz bir haftasonu olsun ve siz de tadını çıkarın. Bir öneri arabasız gelin!

13124665_1051728468230012_9075281373492669044_n

Dışarda Oyun Var: OMO’dan Oyuna Davet

OMO, 28 Mayıs Dünya Oyun Oynama Günü’nde küçük büyük herkesi sokaklara davet ediyor. Son kampanyasında “Bırakın Çıksın, Özgürce Oynasın” sloganı ile dışarıda oyun oynamanın çocuk gelişimindeki önemini vurgulamak için Beşiktaş belediyesi ile işbirliği yapılmış. Beşiktaş Abbasağa Parkı’nı ve Kuruçeşme, Ortaköy, Bebek, Arnavutköy semtlerinde çeşitli sokakları oyun alanına çeviriyor. Çöp kutuları basket potalarına, banklar tahterevallilere, sokaklar seksek alanlarına dönüyor, salıncaklardan müzik sesleri yükseliyor. 19:00’a kadar etkinlikler sürecek, #dışardaoyunvar sizde katılabilirsiniz.

omo oyun

Alis Harikalar Diyarında, Hadi Siz De Ona Katılın

Biz dışarıda olmak yerine içerde olmayı tercih ediyoruz derseniz  güzel haber, renkli bir dünya sizi sinema salonunda da bekliyor. Disney, “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden” filmiyle yine bizi serüvene davet ediyor. Siz de tavşan deliğinden geçip özlediğiniz karakterler buluşmak isterseniz patlamış mısırı kapın ve sinema koltuğuna yerleşin.

alis

Bebekoloji 

E- bebek tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük anne ve bebek konferansı Bebekoloji’na buyrun. Uykudan, beslenmeye farklı konularda paneller neşeli aktiviteler bu yıl Lütfi Kırdar’da sizi bekliyor. Nil Karaibrahimgil de etkinliğin sürpriz konuklarından.

e-bebek

 

Chillout Fest 2016

Çayır çimen, neşe dolu iki gün, özgün aktiviteler. 3 sahnede 24  enfes konser gerçekleşecek, akşam konserlerini bilmem ama gündüz çocuğunuzla katılabilirsiniz. Bir bahar klasiği ve en sevdiklerimizden Chillout Fest, Life Park’ta.

popup

 

 

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

©[2015] gezgorkesfet.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?