Gez Gör Keşfet

Paris’in En İyileri ve Euro Disney

Parkları, nehir üzerinde gezen tekneleri, büyüleyici yapıları, artizan pastaneleri ve çocuğunuzun tepesine tırmanmaya can atacağı Eyfel kulesiyle Paris her ailenin tatil için gitmek istediği şehirlerin başında yer alıyor. Hemen yakınındaki EuroDisney de çocuklar için başlı başına bir çekim noktası.

Program

Birinci Gün
Aile dostu otelinize yerleştikten sonra görkemli meydanlarıyla şehri keşfetmeye çıkış. Opéra Binası, Vendome Meydanı, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi, Trocadero Meydanı, Champs Elysées Caddesi ile Eiffel Kulesi görülecek yerler arasında.
İkinci Gün
Sabah kahvaltı eşliğinde çocuğunuza Quasimodo ve Esmeralda’yı anlatmaya başlayın çünkü Notre-Dame Katedrali ziyareti sizi bekliyor. Bunun ardından Seine nehrinde keyifli bir turla birbirinden güzel köprüleri tanıyın. Öğle yemeği ve keyifli bir yürüyüş sonrası gün batımını Eiffel Kulesinde karşılamaya kulağa nasıl geliyor?
Üçüncü Gün
Kahvaltısı ardından, Louvre müzesini ziyaret edebilirsiniz. Çocuğunuzu burada bir hazine avına çıkabileceğini bilse bu ziyaret daha da keyifli olabilir mi? Günün devamında Sacre Coeur’de şehrin manzarasının tadını çıkarıp mini trenle Monmartre turu yapabilirsiniz. Siz banklarda dinlenirken çocuğunuz karusele binmekten çok mutlu olabilir.
Dördüncü Gün
Günlerdir beklenen an geldi ve artık Eurodisney’de eğlenme vakti. Sabah açılışla içeri girip kapanışa kadar tadını çıkarın. Eurodisney’e doyamayanlar için burada konaklamak ve bir gün daha geçirmek de mümkün elbette. Programı sizin için düzenlediğimizde çocuğunuzla burada işinize yarayacak bir çok ipucuna sahip olacak ve zamanınızı daha da iyi değerlendirebileceksiniz.
Beşinci Gün
Kahvaltısı sonrası check out ve Paris’e ve uçuş saatinize uygun olarak havalimanına dönüş yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Tatili Unutulmaz Hale Getirecek Bazı Önerilerimiz

Makaron Yapım Kursu
Louvre Müzesinde Hazine Avı
Elektrikli Arabayla Paris’in En Çok Bahsedilen Yerlerini Keşfedin
Fransız Parfüm Sanatı’nı Öğrenin
Paris’in Kuzey Kıyısı Turu
Asterix Parkı’nda Eğlence
Notre Dame’ın Taştan Hikayesi
Seine Turu

 

Bu Programla İlgileniyorum


Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ailem

E-postanız (gerekli)

Telefon Numarası

Varsa Notunuz

Bizden Haber Almak İstermisiniz?
EvetHayır

Testimonials

 • Barselona’yı gezgorkesfet programıyla gezmek hayatımızı kolaylaştırdı!

  Gökseli K.

 • Gezgörkeşfet aile seyahatimizi planlamaya destek oldu, zaman bana kaldı. Çocukla seyahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim!

   

  Ceysu M.

  Tatilde tek işiniz harika fotoğraflar çekmek olsun!
 • Elimizde adım adım yapacaklarımız olunca iki küçük çocukla Amerika tatili hem keyifli hem de kolay oldu. Çocuklara özel öneriler harikaydı.

   

  Aslı E.

  4
 • Çocukla seyahat düşününce mutlaka gezgörkeşfet’e uğramalısınız!

   

  Nazlı E.

  3
 • Muhteşem öneriler için çok teşekkürler! Mickey’le akşam yemeği kızımızın hafızasına kazındı.

   

  Ayşe A.

  2