Gez Gör Keşfet

Kuzey İspanya Keşfi: Bilbao-San Sebastian

Kültürel çeşitliliğiyle canlı ve büyüleyici bir ülke olan İspanya’nın kuzeyi çok farklı bir atmosfere sahip. Bilbao’dan San Sebastian’a uzanan gezinizde Bask kültürünü, muhteşem doğası ve etkileyici mimarisiyle keşfedin.

Program

Birinci Gün / Bilbao
Istanbul’dan direkt olarak yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından otele yerleşip şehri tanımaya başlayacaksınız. Plaza Nueva, Katedral, Güzel Sanatlar Müzesi,Belediye Sarayı ve Guggenheim Müzesi oldukça etkileyici. Keyifli ve aile dostu akşam yemeği önerimizin ardından istirahat vakti.
İkinci Gün / Bilbao
Kahvaltının ardından Gugenheim müzesinde güzel vakit geçirebilirsiniz. Pazar günleri çocuklar için sanat faliyetleri de düzenleniyor. Gugenheim ardından Dona Casilda parkında dinlenebilir göletin etrafında ördekleri ve diğer hayvanları besleyebilirsiniz.
Üçüncü Gün / San Sebastian
Kahvaltı sonrası San Sebastian keşfi. Plaza de la Constitucion,Santa Maria del Coro kilisesini gördükten sonra öğle yemeği vakti. Şehrin merkezinde bulunan La Concha Plajı halkın içine karışmak isterseniz eğlenceli bir seçenek. Günün sonunda funikuler ile çıkacağınız Monte Igueldo’da çocuğunuz mini lunaparkın tadını çıkarırken siz de şehrin muhteşem manzarasına doyun. Eski şehir merkezinde akşam yemeği ve Bilbao’ya dönüş yolu.
Dördüncü Gün / Bilbao
Kahvaltı sonrası Bilbao’da uçuş saatine kadar dinlence. Bu programa daha fazla gün ekleyebilir, Santander ve Rioja vadisini de görmek için planlara da başlayabilirsiniz.

Kuzey İspanya Gezinizi Daha Unutulmaz Kılmak İçin Öneriler

Kuzey Kıyısını Gökyüzünden Keşfedin
Monte Igueldo Eğlence Parkı
Casa del Historia Müzesi
‘Eureka! Zientzia Museoa
San Sebastian’da İspanyol Şarapları Tadımı
Pintxos ve Şarap Turu
Yerel Yemek Kursu

 

Bu Programla İlgileniyorum


Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ailem

E-postanız (gerekli)

Telefon Numarası

Varsa Notunuz

Bizden Haber Almak İstermisiniz?
EvetHayır

Testimonials

 • Barselona’yı gezgorkesfet programıyla gezmek hayatımızı kolaylaştırdı!

  Gökseli K.

 • Gezgörkeşfet aile seyahatimizi planlamaya destek oldu, zaman bana kaldı. Çocukla seyahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim!

   

  Ceysu M.

  Tatilde tek işiniz harika fotoğraflar çekmek olsun!
 • Elimizde adım adım yapacaklarımız olunca iki küçük çocukla Amerika tatili hem keyifli hem de kolay oldu. Çocuklara özel öneriler harikaydı.

   

  Aslı E.

  4
 • Çocukla seyahat düşününce mutlaka gezgörkeşfet’e uğramalısınız!

   

  Nazlı E.

  3
 • Muhteşem öneriler için çok teşekkürler! Mickey’le akşam yemeği kızımızın hafızasına kazındı.

   

  Ayşe A.

  2