Gez Gör Keşfet

Çikolata Diyarında Tren Yolculuğu

Büyüleyici doğasıyla masal dünyası İsviçre sizi bekliyor. Alplerin zirvesi Avrupa’nın çatısında manzaradan gerçek çiftlik hayatını deneyimlemeye,  fondü ve çikolatanın en lezzetlilerini tadarak unutulmaz tren yolculukları  yapmaya, gölde tekne turundan penguenlerle tanışmaya uzanan muthiş bir tatil gezip görüp keşfetmeniz için hazır.

Program

Birinci Gün / Zürih-Luzern
Zürih’e indikten sonra çocuğunuzun mutlulukla karşılayacağı tren yolculuğu ile Luzern’e uzanacaksınız. 40 dakikalık yolculuğun ardından şehire varış ve otele yerleşme. Luzern’de gölün ve manzaranın keyfini çıkaracağınız tekne turu. Günün devamında çocukların çok sevdiği Taşıt Müzesi ziyareti. Şehir merkezinde aile dostu akşam yemeğinde geleneksel fondünün tadına bakabilirsiniz.
İkinci Gün / Luzern-Jungfraujoch
Kahvaltı sonrası sizi orjinal bir gün bekliyor: Avrupa’da trenin çıktığı en yüksek yere Avrupa’nın çatısı Jungfraujoch’a gideceksiniz. Ayrıca içine girebileceğiniz buz saraydan ufaklık da çok etkilenecek.
Üçüncü Gün / Luzern-Zürih
Check out sonrası Zürih’e dönüş yolculuğu. Ünü sınırlarının ötesine taşan bir zenginlikle tüm Avrupa'nın finans ve iş merkezi halini alan Zürih yürüyerek gezilebilecek bir şehir merkezine sahip. Otelinize yerleştikten sonra göl kenarında yemek alternatifleri mevcut. Öğle yemeği ve sonrasında şehir keşfi. Şehrin en güzel çikolatalarını tatmak için yer midenizde açın.
Dördüncü Gün / Luzern-Zürih
Kahvaltı sonra 250 çesit toplam 2000 hayvanın bulunduğu hayvanat bahçesinde çocuğunuz şimdiye kadar tanışmadıysa Penguenlerle tanışma fırsatı bulacak. Hem hava yeterince soğuksa penguenler parkta dolaşmaya da çıkıyor. Uçuş saatinize göre havalimanına hareket edeceksiniz. Bu tatile çiftlik ve daha fazla çikolata macerası uzatarak mümkün.

İsviçre Tatilinizi Unutulmaz Kılacak Bazı Öneriler

İsviçre Milli Müzesi ve Trolley Turu

Zurih’te güzel bir günü, İsviçre’nin geçmişten bugüne tarihçesini öğrenecek bir müze ziyareti ve en güzel yerlerini göreceğiniz trolley gezisine ayırın.

Cenevre’den Gruyere ve Broc Gezisi

Tatilinizi uzatın ve Cenevre’ye uzanın. Buradan Panoramik Golden Express tren gezisiyle geleneksek İsviçre peynirlerinin hep yapılışına şahit olun hem de tadın. Gezinin devamı sizi Broc’a götürecek ve çikolata yapımını öğreneceksiniz. Bu tatlı gün çocuğunuz için her açıdan enfes geçecek.

Ciflik Hayatı

Tatilinize bir iki gün ekleyerek İsvicre’de cifllik hayatını tadabilirsiniz. Yemyeşil doğası ve her yerde karşınıza çıkacak inekleri sütlerin ve peynirlerin neden bu kadar lezzetli olduğunu size gösterecek.

Heidiland Turu

Dağlar tepeler, Alplerde göller, şelaleler ve mağaralar göreceğiniz Heidiland turuna ne dersiniz? Zürih’ten hareketle Liechtenstein’a kadar uzanabilirsiniz. Çocuğunuz bilmiyorsa da Heidi’nin hikayesiyle burada tanışabilecek.

Bu Programla İlgileniyorum


Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ailem

E-postanız (gerekli)

Telefon Numarası

Varsa Notunuz

Bizden Haber Almak İstermisiniz?
EvetHayır

Testimonials

 • Barselona’yı gezgorkesfet programıyla gezmek hayatımızı kolaylaştırdı!

  Gökseli K.

 • Gezgörkeşfet aile seyahatimizi planlamaya destek oldu, zaman bana kaldı. Çocukla seyahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim!

   

  Ceysu M.

  Tatilde tek işiniz harika fotoğraflar çekmek olsun!
 • Elimizde adım adım yapacaklarımız olunca iki küçük çocukla Amerika tatili hem keyifli hem de kolay oldu. Çocuklara özel öneriler harikaydı.

   

  Aslı E.

  4
 • Çocukla seyahat düşününce mutlaka gezgörkeşfet’e uğramalısınız!

   

  Nazlı E.

  3
 • Muhteşem öneriler için çok teşekkürler! Mickey’le akşam yemeği kızımızın hafızasına kazındı.

   

  Ayşe A.

  2