Gez Gör Keşfet

Cennet Diyarların Keşfi: Tayland

Nefes kesen doğası muhteşem plajları ve renkli denizaltı dünyasıyla Tayland ailece keyifli bir tatil seçeneği olabilir. Görülecek o kadar çok şey var ki sıkılacak bir an bile yok! Çocuklarınız ormanda yapacağı fil safarisi ve su altinda keşfedecekleri rengarenk balıklar unutulmaz tatil anılarının bir parçası olacak.

Program

Birinci Gün / Tayland’a hoşgeldiniz.
Uzun bir uçuş ve aktarmanın ardından Phuket’e varacaksınız. İlk günü jetlag’I atmaya ve aile dostu otelinizde istirahate ayırın. Otelinizdeki bakıcı ve çocuk klübü servislerini kullanarak yorgunluğu spada atmanız da mümkün.
İkinci Gün / Phuket
Bugün Phuket’I tanımaya ve fil safarisine ne dersiniz ? Bir filin sırtında ormanda ilerleyip adanın muhteşem manzarasını tepelerden görmeniz mümkün. Fil kampında bebek fillerle tanıştığına çocuğunuz çok sevinecek.
Üçüncü Gün / Phuket
Otelde biraz dinlencenin ardından kanoyla PhangNga Bay’de dolaşmaya ne dersiniz? Bu macera özellikle kanoyla kireçtaşı mağaralarına girebildiğinizde daha da eğlenceli olacak.
Dördüncü Gün / Phuket
üyüleyici ada turu! İster tüple ister snorkelle dalın ve rengarenk balıkların dünyasına adım atın
Beşinci Gün / Phuket
Bugünü kumsalda değerlendirdikten sonra adadaki son akşam yemeği ve eğlencesi Phuket’in eğlence parkı FantaSea’de. Akrobatlar, komedyenler, hayvan şovları ve atmosferiyle herkes için büyüleyici olacak
Altıncı Gün / Bangkok
Uçuş saatinize göre otelden check out ve Bangkok’a uçuş. Yeni otelinize yerleştikten sonra yarım günlük şehir turu sizi bekliyor. Tapınaklardan en önemli kabul edilen üç tanesini ziyaret etmek ister miydiniz?
Yedinci Gün / Bangkok
Bugün yüzen market için şehrin biraz dışına çıkacaksınız. Size de en az çocuğunuza geldiği kadar ilginç gelecek. Akşam gece pazarına gidebilir ya da otelinizin bakıcı servisini kullanarak Hangover 2 filminden de hatırlayacağınız Lebua State Tower’da akşam yemeği yiyebilir ya da birşeyler içip manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.
Sekizinci Gün / Bangkok
Bangkok’ta son alışverişler ve check out. Uzakdoğuya veda ederken hizmet kalitesi ve sunduklarını unutmayacak yine kendinizi bu topraklara atmak isteyeceksiniz.

Tayland Tatilinizi Unutulmaz Hale Getirecek Bazı Önerilerimiz

ATV Tour Phuket
Kaçık Macerası: Hazine Avı
Phng Nga Koyu Kano turu
Tone Pariwat Safari ve Rafting
Similian Adaları Snorkel Turu
PhiPhi Adası Keşfi
Jungle Xtrem Adventures Park

 

Bu Programla İlgileniyorum


Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ailem

E-postanız (gerekli)

Telefon Numarası

Varsa Notunuz

Bizden Haber Almak İstermisiniz?
EvetHayır

Testimonials

 • Barselona’yı gezgorkesfet programıyla gezmek hayatımızı kolaylaştırdı!

  Gökseli K.

 • Gezgörkeşfet aile seyahatimizi planlamaya destek oldu, zaman bana kaldı. Çocukla seyahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim!

   

  Ceysu M.

  Tatilde tek işiniz harika fotoğraflar çekmek olsun!
 • Elimizde adım adım yapacaklarımız olunca iki küçük çocukla Amerika tatili hem keyifli hem de kolay oldu. Çocuklara özel öneriler harikaydı.

   

  Aslı E.

  4
 • Çocukla seyahat düşününce mutlaka gezgörkeşfet’e uğramalısınız!

   

  Nazlı E.

  3
 • Muhteşem öneriler için çok teşekkürler! Mickey’le akşam yemeği kızımızın hafızasına kazındı.

   

  Ayşe A.

  2