Gez Gör Keşfet

California Rüyası: Los Angeles & San Diego

Aile tatili için Amerika’nın keyifli yerlerinden birine gitmeye ne dersiniz? Deniz güneş birbirinden farklı eğlence parkları arasında günler su gibi akıp geçecek.

Program

Birinci Gün / Melekler şehrine hoşgeldiniz!
Aile tatili için Amerika’nın keyifli yerlerinden birine gitmeye ne dersiniz? Deniz güneş birbirinden farklı eğlence parkları arasında günler su gibi akıp geçecek. Uçuş saatinize göre günü istirahate ayırmanızı tavsiye ederiz. Aile dostu otel önerimizden kolaylıkla ulaşabileceğiniz akşam yemeği önerimizde geri kalan günler için enerji toplamanız gerektiğini unutmayın!
İkinci Gün / Los Angeles keşfi
Şehri keşfetme zamanı. Kodak Chinese Theatre ve Walk of Fame’den başlayıp Griffith Park’a çıkıyoruz. Öğleden sonra Beverly Hills ve Rodeo Drive keşfi.
Üçüncü Gün / Disneyland
Uzun zamandır beklenen Disneyland zamanı. Erken giden çok yol alır unutmayın, kapanışa kadar burada olabileceğinizi düşünerek planınızı yapın!
Dördüncü Gün / Los Angeles-San Diego
Kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak Santa Monica’da keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşamüstü Los Angeles’a veda ederek San Diego’ya geçebilirsiniz. Otele yerleşmenin ardından Old Town San Diego State Historic Park’ta keyifli aile dostu bir akşam yemeği.
Beşinci Gün / San Diego
Bugün San Diego Wild Animal Park zamanı. Çocuğunuzun yaşına uygun aktivite önerileriyle yaklaşık 4 saat burada geçirebileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ögleden sonra şehir keşfi ve Kuzey Amerika’nın en büyük kültür parkı Balboa Park ziyareti. Akşam Gaslamp quarter’da ailece enfes bir yemeğe ne dersiniz?
Altıncı Gün / San Diego - Los Angeles
Sıkı bir kahvaltının ardından bir eğlence parkı serüveni daha. Legoland ya da Seaworld. Neredeyse tam gün geçirebilirsiniz. Parktan sonra akşam yemeği San Diego’ya köprüyle bağlı Coronado adasında.
Yedinci Gün / Los Angeles
Otelden checkout ve Los Angeles’a dönüş. Bugünü boş valizinizi doldurmak için harcayın. Outlet ve alışveriş zamanı. Kapanışa kadar vakit su gibi akıp gidebiir. Hazırlıklı olun.
Sekizinci Gün / Los Angeles
Kahvaltı ve istirahat sonrası bir Kaliforniya rüyası daha son buluyor ve dönüş yolculuğu başlıyor.

Kaliforniya Tatilinizi Unutulmaz Hale Getirecek Bazı Önerilerimiz

Los Angeles Film Lokasyonları Turu
Film Yıldızlarının Evleri
Universal Studyoları Turu
Gökyüzünden Hollywood Turu
Los Angeles’ta Hazine Avı
Legoland California
Balina’ların İzinde
San Diego’da Gün Batımında Cruise
En Nefis Tacolar ve Daha Neler Neler

Los Angeles Film Lokasyonları Turu

Filmlere meraklıysanız nerede çekildiklerini görmek sizin için eğlenceli olabilir. 3 saatlik tur ailece sizi Los Angeles’la ilgili ilginç yerlere götürürken keyifli bilgiler de verecek.

Film Yıldızlarının Evleri

En beğendiğiniz yıldızların nerede yaşadığını görmek isterseniz bu tur size göre olabilir.Yarım günlük gezide Beverly Hills ve çevresinde yıldızların evlerine gözatın belki bir tanesini görme şansınız olabilir bile.

Universal Studyoları Turu

Filmlerin kamera arkasına girip nasıl yapıldığını öğrenmek ve birbirinden ilginç atraksiyonları denemek isterseniz aile boyu eğlence garantisi var. Sıraları beklemem diyenlere VIP pass da almak mümkün olabilir.

Gökyüzünden Hollywood Turu

Los Angeles ve Hollywood’un gökyüzünden keşfedin.20 dakikalık helikopter uçuşu sizi ister ünlülerin evlerinin üzerinden bir geçişe ister Hollywood’da boydan boya bir gezintiye  isterseniz de Los Angeles’ın sahil çevresini görmeye çıkarıyor.

Los Angeles’ta Hazine Avı

İster Hollywood ister Santa Monica’dan başlayın ve hem çevreyi keşfedeceğiniz hem de hazine avı için yarışacağınız bir eğlencenin parçası olun. 10 yaşından büyük çocuklar için daha uygun olan bu tur size LosAngeles’la ilgili çok farklı bir hatıra bırakacak.

Legoland California

Hayalgücü ve eğlence bu parkta buluşuyor. 60’tan fazla atraksiyonda çocuğunu hem eğlenecek hem de Lego atölye alanında  hayalgücünün sınırlarını zorlayabilecek.

Balina’ların İzinde

San Diego’da gelin balinalarının Arktik’ten Kaliforniya’ya geçişine şahit olun. 3.5 saatlik bu enfes cruise sizi ailece etkileyecek.

San Diego’da Gün Batımında Cruise

San Diego’nun limanından ayrılırken kokteylinizi yudumlayın ve manzaranın keyfine varın. 2,5 saatlik bu gezide leziz bir yemek yiyecek ve canlı müzikli eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

En Nefis Tacolar ve Daha Neler Neler

San Diego Meksika’nın kapıkomşusu olarak mutfağından oldukça etkilenmiş bir şehir. Yeme-içmeye meraklı aileler muhteşem bir taco ve meksika mutfağı turuna davetli.

Bu Programla İlgileniyorum


Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ailem

E-postanız (gerekli)

Telefon Numarası

Varsa Notunuz

Bizden Haber Almak İstermisiniz?
EvetHayır

 

Testimonials

 • Barselona’yı gezgorkesfet programıyla gezmek hayatımızı kolaylaştırdı!

  Gökseli K.

 • Gezgörkeşfet aile seyahatimizi planlamaya destek oldu, zaman bana kaldı. Çocukla seyahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim!

   

  Ceysu M.

  Tatilde tek işiniz harika fotoğraflar çekmek olsun!
 • Elimizde adım adım yapacaklarımız olunca iki küçük çocukla Amerika tatili hem keyifli hem de kolay oldu. Çocuklara özel öneriler harikaydı.

   

  Aslı E.

  4
 • Çocukla seyahat düşününce mutlaka gezgörkeşfet’e uğramalısınız!

   

  Nazlı E.

  3
 • Muhteşem öneriler için çok teşekkürler! Mickey’le akşam yemeği kızımızın hafızasına kazındı.

   

  Ayşe A.

  2