Gez Gör Keşfet

Big Ben Çağırıyor: Merhaba Londra

Tarihi, sosyal ve kültürel hayatı, yemyeşil parkları ve eğlence hayatıyla Londra ailece keyif alacağınız önerilerle sunuyor. Kraliyet merasimleri farklı merasimleri ve çocuğunuzun çok eğleneceği müzeleriyle dolu dolu bir tatil yapmaya ne dersiniz?

Program

Birinci Gün
Saatlerinizi 2 saat geriye alın artık Greeewich noktasındasınız. Uçuş saatinize göre otele yerleştikten sonra şehri daha iyi tanımak ve yorgunluğunuzu atmak için önerilerimizi takip edin ve adım adım Londra’yı gezin.
İkinci Gün / Londra Saraylar ve Parklar
Trafalgar meydanından başlayarak müzeleri gezmeye başlayabilirsiniz, mesela National Gallery’e göz atma şansınız olabilir. Ama gecikmeyin- Kraliçe sizi bekliyor. Buchingham Sarayı ve nöbetçi değişimi merasimini izledikten sonra St James’s Park ve ardından Hyde Park ziyareti yapabilirsiniz. Otelde kısa bir dinlencenin ardından akşamüstü Oxford Circus ve civarında gezinti ve aile dostu restoranda enfes bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.
Üçüncü Gün / Londra Temel Taşları
Bugün ilk durak sizi Big Ben. Ardından Parlamento Binası’nı gördükten sonra London Eye’a gitmeye ne dersiniz? Çocuğunuz şehri bu kadar yüksekten ve eğlenceli şekilde görmeye bayılacak. Öğle yemeği sonrasında London Tower keşfi.
Dördüncü Gün / Londra Müzeler
Bugüne British Museum’la başlayacaksınız. Dünya'nın her yanından getirilen seçkin Eskiçağ yapıtları ve etnografya koleksiyonlarını kapsayan bu müzede ailece katılabileceğiniz keyifli atölye çalışmaları da sunuluyor. Ogleden sonra Londra’nın çocuklar için en keyifli müzelerinden Taşıtlar Müzesi’ne gidiyorsunuz. Çocukların Otobüsler, klasik arabalar ve trenlerle binerken bir yandan da geçmişlerini öğreneceği müzede bir kaç geçirebilirsiniz. Müze sonrası Covent Garden ve Soho keşfi ve akşam yemeği
Beşinci Gün / Hogwarts ve Warner Bros Turu
Harry Potter hayranı çocuğunuz için eşsiz bir gün sizi bekliyor. Yolculuk Warner Bros Stüdyolarına doğru yolculuk. Harry Potter filmlerinin çekildiği setleri, fil çekimlerinde kullanılan özel efektlerin ve animasyonların perde arkasına gidiyoruz. Kıyafetler aksesuarlar ve Hogwarts başınızı döndürecek!
Altıncı Gün / Karşı Kıyıda Tur
Bugün dünyaca ünlü Madam Tussoud müzesinde ünlülerle tanışmaya ne dersiniz? Günün devamında önce London Bridge ve ardından London Dungeon ilginç bir deneyim sunuyor. Tercihinize göre Tate Modern görülmesi gereken yerler arasında. Son geceniz. Buraya kadar gelip müzikal izlemeden olmaz! Aslan Kral mı Charlie’nin Çikolata Fabrikası mı siz seçin!
Yedinci Gün / Byebye Londra!
Londra gezinizin sonu. Ayrılırken daha defalarca gelmek isteyeceğinizi düşüneceksiniz.

Tatili Unutulmaz Hale Getirecek Bazı Önerilerimiz

London Zoo
British Museum’un Sırlarını Keşfedin
5 çayı
Prensesliğin İncelikleri
Science Museum, Discovery Story Centre

Bu Programla İlgileniyorum


Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Ailem

E-postanız (gerekli)

Telefon Numarası

Varsa Notunuz

Bizden Haber Almak İstermisiniz?
EvetHayır

Testimonials

 • Barselona’yı gezgorkesfet programıyla gezmek hayatımızı kolaylaştırdı!

  Gökseli K.

 • Gezgörkeşfet aile seyahatimizi planlamaya destek oldu, zaman bana kaldı. Çocukla seyahat etmek isteyen herkese tavsiye ederim!

   

  Ceysu M.

  Tatilde tek işiniz harika fotoğraflar çekmek olsun!
 • Elimizde adım adım yapacaklarımız olunca iki küçük çocukla Amerika tatili hem keyifli hem de kolay oldu. Çocuklara özel öneriler harikaydı.

   

  Aslı E.

  4
 • Çocukla seyahat düşününce mutlaka gezgörkeşfet’e uğramalısınız!

   

  Nazlı E.

  3
 • Muhteşem öneriler için çok teşekkürler! Mickey’le akşam yemeği kızımızın hafızasına kazındı.

   

  Ayşe A.

  2